P70421-143513

Obóz w Hiszpanii – parę słów o naszej bazie

W Polsce jeszcze upalnie a tu o zimie będzie. Tak, tak o zimie, ale ….. zimie w Hiszpanii. Skąd pomysł aby o tym napisać?
Hmm …. już ruszyły zapisy na obozy wspinaczkowe w Hiszpie, są już pierwsi chętni, dlatego uchylimy rąbka tajemnicy, jak to zimowanie wygląda. Przygotowaliśmy serie postów związanych z pogodą, mieszkaniem, wspinaniem i innymi praktycznymi informacjami.
Dla nas będzie to już trzecia cała zima w Rotovie, wcześniej bywaliśmy na krótsze okresy – licząc wszystkie wypady to już 6 rok w tych okolicach 🙂 ależ ten czas leci.

Rotova – tak właśnie nazywa się miejscowość, w której w przypływie „szaleństwa” trzy lata temu ogarnęliśmy mieszkanie. Jest to ciche i spokojne miejsce idealne do wypoczynku, położone 10 km od większego miasta o nazwie Gandia i 12 km od morza.

Widok na centrum Rotovy

Dziś poruszymy temat mieszkania – zlokalizowana jest ono w małym bloku. Rotova położona jest w połowie drogi między Alicante a Walencją, około 1h drogi z wybranego lotniska. W mieszkaniu do dyspozycji mamy dwie podwójne sypialnie i jedną pojedynczą dla uczestników tripu, w pełni wyposażoną kuchnię, salon, łazienkę, a z ciekawostek stworzyliśmy też campus i potrzebne elementy do trenowania ćwiczeń ogólnorozwojowych, co jak wiemy jest bardzo potrzebne do wspinania. 

Hiszpańskie mieszkania różnią się od polskich. Co to znaczy? Zazwyczaj są w nich typowe ciemne sypialnie, które świetnie spełniają swoją rolę w regeneracji po wspinaniu (uwierzcie nam można przespać cały dzień) oraz widny salon. Mieszkania przystosowane są do upalnych letnich dni, dlatego też brak w nich ogrzewania, nie znajdziecie tu grzejników. Więc jak sobie radzimy zimą? Ciepły dresik, grzałka gazowa oraz elektryczna. Na szczęście dni zimnych jest naprawdę mało, więc grzejniki są zbyteczne. Poza tym przebywamy całymi dniami w skałach lub zwiedzając różne ciekawe miejsca. O tym w najbliższych postach. Do następnego …..

Udostępnij ten post

Zamknij

Polityka Prywatności zgodnie z "RODO".

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016, str. 1), dalej „RODO”, informuję, że:
Administratorem Twoich danych jest Centrum Aktywności A&K z siedzibą w Zawierciu, ul. Huldczyńskiego 22/54, wpisanej do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej, pod numerem NIP: 6572642659, REGON: 380534626. W sprawach związanych z przetwarzaniem i ochroną danych osobowych wyznaczony został punkt kontaktowy w postaci adresu e-mail: [email protected]
Podane przez Ciebie dane osobowe będą przetwarzane w następujących celach:

– wykonania umowy kupna-sprzedaży bądź usługi – przetwarzanie jest niezbędne do wykonania umowy, aż do czasu zakończenia umowy,
– marketingu bezpośredniego – do czasu zakończenia umowy lub złożenia sprzeciwu,
– finansowo-księgowych – przetwarzanie jest niezbędne do wykonania przepisów prawa podatkowego,
– obrony przed roszczeniami i dochodzenia roszczeń – do czasu wygaśnięcia okresu roszczeń zgodnie z przepisami Kodeksu Cywilnego,
– prowadzenia procesów reklamacyjnych.

Posiadasz prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu (np. jeśli dane są przetwarzane na podstawie Twojej zgody lub w celach marketingowych czy udostępniania Twoich danych); posiadasz prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie. W celu cofnięcia zgody możesz skontaktować się wysyłając wiadomość e-mail na adres: [email protected]
 Masz również prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego – Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Podanie przez Ciebie danych osobowych jest w pełni dobrowolne. Niepodanie danych osobowych będzie skutkowało niemożliwością pełnego wykonania zobowiązań, przyjętych przez Centrum Aktywności A&K w ramach zawieranych z Tobą umów.