IMG_2853

ZIMOWY OBÓZ WSPINACZKOWY W HISZPANII 2019

Przedłużamy sezon wspinaczkowy!!

W Polsce zimno, śnieg, jedyna możliwość to wspinanie na ściance. Ale ile można? Chcesz się wyrwać i znów poczuć skałę na świeżym, ciepłym powietrzu?

 

Wybierz się z nami na Costa Blanca!

Jesteśmy dostępni od stycznia do kwietnia!

 

Zaplanujemy i zorganizujemy Wasze wspinanie. Zapewniamy noclegi w hiszpańskim mieszkaniu, gdzie do Waszej dyspozycji są 2 sypialnie, salon z widokiem na skały, w pełni wyposażona kuchnia i łazienka. Mieszkanie zlokalizowane jest w Rotovie – małej miejscowości, godzinę drogi od lotniska w Alicante i Walencji.

 

widok z tarasu

 

Nasza baza zlokalizowana jest w małym typowo Hiszpańskim miasteczku , jest tu wszystko co potrzeba do życia- 5 barów, 5 sklepów, kościół i najważniejsze do najbliższego rejonu 7 minut autem wszystko to pośród sadów pomarańczowych.

Przylatując do nas nie musisz martwić się o wypożyczenie auta. Odbierzemy Cię i zawieziemy na lotnisko, a także zapewniamy transport w skały.

W razie braku możliwości znalezienia sobie partnera, na miejscu zawsze znajdzie się ktoś na drugi koniec liny. Co to znaczy? Na miejscu będziemy my lub nasi goście. Nie ważny jest Twój poziom wspinaczkowy. Znamy rejony, gdzie można wspinać się po 4-kach, 5-kach lub 8-kach .

Zapewniamy także sprzęt wspinaczkowy- liny, uprzęże, kaski, ekspresy, karabinki. Zabierz ze sobą tylko buty wspinaczkowe i woreczek na magnezję.

Okolice Gandii znamy jak własną kieszeń. Od kilku lat wyjeżdżamy w te okolice, za każdym razem poznając nowe miejscówki do wspinania, ciekawych hiszpańskich wspinaczy, którzy pokazują nam secret spoty – czyli wspinanie, którego nie znajdziecie w żadnym przewodniku ani w Internecie.

W razie nie pogody mamy w mieszkaniu campus i kółka gimnastyczne, więc nawet tych krótkich deszczowych chwil nie marnujemy i ładujemy. No chyba, że wolicie pozwiedzać. Wybór należy do Was

W pobliżu naszego mieszkania oprócz skał i szlaków górskich można pozwiedzać wiele ciekawych miejsc. Zamek na wzgórzach w okolicy miasta Xativa, Pałac Borgiów w Gandii, oceanarium w Walencji, Zamek w Alicante, Groty w Montgo i wiele innych, lub zamiast tego można pojechać na piękną plażę 🙂

Cena: 1000 zł

dla naszych kursantów 10% zniżki

W cenie:

– transfer z lotniska w Hiszpanii oraz przejazdy w skały,

– sprzęt wspinaczkowy (z wyjątkiem butów wspinaczkowych, worka na magnezję),

– opieka doświadczonych instruktorów wspinania,

– zakwaterowanie,

– kolacja powitalna.

 

Cena nie zawiera:

– biletów lotniczych i opłat lotniskowych,

– dojazdu na lotnisku w Polsce,

– ubezpieczenia NNW,

– wyżywienia (z wyjątkiem kolacji powitalnej),

– wydatków osobistych.

 

Maksymalna ilość uczestników to 8 osób. Obóz trwa 7-8 dni w zależności od biletów lotniczych.

Plan obozu:

1 dzień – przylot do Walencji/Alicante oraz kolacja powitalna

2 dzień – wspinanie

3 dzień – wspinanie

4 dzień – rest/ zwiedzanie

5 dzień – wspinanie

6 dzień – wspinanie

7 dzień – wylot do Polski

*8 dzień – wylot do Polski, wtedy 7 dnia dalej się wspinamy

 

Warunki obozu wspinaczkowego:

  • ukończone 18 lat
  • zaświadczenie od lekarza o braku przeciwskazań do uprawiania wspinaczki
  • ważny dokument tożsamości
  • wpłata zaliczki.

 

Czekamy na Twoje zgłoszenie na naszej stronie internetowej

lub dzwoniąc pod numer 792-861-512

Udostępnij ten post

Zamknij

Polityka Prywatności zgodnie z "RODO".

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016, str. 1), dalej „RODO”, informuję, że:
Administratorem Twoich danych jest Centrum Aktywności A&K z siedzibą w Zawierciu, ul. Huldczyńskiego 22/54, wpisanej do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej, pod numerem NIP: 6572642659, REGON: 380534626. W sprawach związanych z przetwarzaniem i ochroną danych osobowych wyznaczony został punkt kontaktowy w postaci adresu e-mail: [email protected]
Podane przez Ciebie dane osobowe będą przetwarzane w następujących celach:

– wykonania umowy kupna-sprzedaży bądź usługi – przetwarzanie jest niezbędne do wykonania umowy, aż do czasu zakończenia umowy,
– marketingu bezpośredniego – do czasu zakończenia umowy lub złożenia sprzeciwu,
– finansowo-księgowych – przetwarzanie jest niezbędne do wykonania przepisów prawa podatkowego,
– obrony przed roszczeniami i dochodzenia roszczeń – do czasu wygaśnięcia okresu roszczeń zgodnie z przepisami Kodeksu Cywilnego,
– prowadzenia procesów reklamacyjnych.

Posiadasz prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu (np. jeśli dane są przetwarzane na podstawie Twojej zgody lub w celach marketingowych czy udostępniania Twoich danych); posiadasz prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie. W celu cofnięcia zgody możesz skontaktować się wysyłając wiadomość e-mail na adres: [email protected]
 Masz również prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego – Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Podanie przez Ciebie danych osobowych jest w pełni dobrowolne. Niepodanie danych osobowych będzie skutkowało niemożliwością pełnego wykonania zobowiązań, przyjętych przez Centrum Aktywności A&K w ramach zawieranych z Tobą umów.